BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • DINAMISKA BRAUKŠANA AR HIBRĪDAUTOMOBILI Palielināt
  DINAMISKA BRAUKŠANA AR HIBRĪDAUTOMOBILI

  Jaunais Kia Niro ir gan efektīvs, gan stilīgs, un tas aizsāk jaunu laikmetu dinamiskā braukšanā ar hibrīdautomobiļiem. Uzziniet, kā šī iespaidīgā sistēma nodrošina labāko veiktspēju. Ikreiz, kad apsēžaties pie stūres.

 • 6 PAKĀPJU PĀRNESUMKĀRBA AR DIVIEM SAJŪGIEM Palielināt
  6 PAKĀPJU PĀRNESUMKĀRBA AR DIVIEM SAJŪGIEM

  Izbaudiet līganu pārnesumu pārslēgšanu un uzlabotu degvielas ekonomiju, ko nodrošina ātri reaģējoša 6 pakāpju divsajūgu pārnesumkārba. Aizmirstiet par pārnesumu pārslēgšanas problēmām un iepazīstiet sistēmu, kas apvieno manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības.

 • IZBAUDIET SPORTISKU BRAUCIENU Palielināt
  IZBAUDIET SPORTISKU BRAUCIENU

  ai izbaudītu sportiskāku braucienu ar jauno Kia Niro, pabīdiet pārnesumu pārslēgu pret sevi, lai pārslēgtos sporta režīmā. Pārejiet nākamajā līmenī, manuāli pārslēdzot pārnesumus, izmantojot sešpakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. Jūs to nebūsiet gaidījis no hibrīddzinēja krosovera!

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJA
 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE Palielināt
  ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan Niro ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī Niro uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu.

 • BRĪDINĀJUMS PAR NEPAREDZĒTU BRAUKŠANAS JOSLU MAIŅU (LDWS) Palielināt
  BRĪDINĀJUMS PAR NEPAREDZĒTU BRAUKŠANAS JOSLU MAIŅU (LDWS)

  Ja izbraucat no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKA) brīdina jūs un pat stūrē automašīnu atpakaļ uz sākotnējo pozīciju.

 • NEREDZAMĀS ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA Palielināt
  NEREDZAMĀS ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

  Aklā punkta sadursmes brīdinājuma (BCW) sistēma brīdina, kad jūsu automašīnas aklajā punktā iebrauc cits transportlīdzeklis.

 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANĀS Palielināt
  TĀLO GAISMU AUTOMĀTISKĀ PĀRSLĒGŠANĀS

  Kad naktī vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

Iepriekš Tālāk

Modelis Degviela Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,6 LX 6DCTHibrīds (benzīns)Automātiskā3,8 - 4,811024 99023 490
1,6 EX 6DCTHibrīds (benzīns)Automātiskā4,4 - 5,211927 99025 990
1,6 TX 6DCTHibrīds (benzīns)Automātiskā4,4 - 5,312030 99028 490
Dimension image
Dimension image

Kia augstsprieguma litija jonu akumulatoru bloki elektriskajiem automobiļiem (EV), hibrīda elektriskajiem automobiļiem (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (PHEV) ir paredzēti ilgstošai kalpošanai. Uz šīm baterijām attiecas KIA 7 gadu vai 150 000 km garantija no sākotnējās reģistrācijas dienas atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. Kia garantija zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (MHEV) ir 2 gadi no sākotnējās reģistrācijas dienas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV Kia garantē 70% baterijas ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai ierobežotu iespējamo ietilpības samazināšanos, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.