DIZAINS
 • JAUNS VIRSBŪVES VEIDS Palielināt
  JAUNS VIRSBŪVES VEIDS

  Pirmā lieta, ar ko jūsu uzmanību piesaistīs jaunās Kia ProCeed drosmīgais dizains, ir novatoriskais virsbūves veids – Shooting Brake –, kas apvieno kupejas aizrautību un eleganci ar sportiska universāļa praktisko izsmalcinātību. Aplūkojiet to tuvāk un izbaudiet izteikta slīpuma jumta līniju ar aerodinamiskām kontūrām visā spēcīgās virsbūves garumā. Virsbūve izstrādāta, lai piešķirtu ProCeed tās sportisko raksturu un izcilo pievilcību, ko vēl vairāk papildina izteiksmīgie 18 collu vieglmetāla diski.

 • PROCEED GT-LINE Palielināt
  PROCEED GT-LINE

  Ja jūs vēlaties kupejas drosmīgi sportisko un slaido dizainu apvienojumā ar sportiska universāļa praktiskumu un drošību, tad ProCeed GTL būs automašīna, kas ideāli atbildīs visām jūsu vēlmēm un vajadzībām. Automašīnas iekšienē pamanīsiet izsmalcinātu interjeru ar navigāciju un augstākās klases skaņu sistēmu, D formas stūri ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kā arī ergonomiskiem sēdekļiem ar izšūtu GTL logotipu un pietiekami daudz vietas pasažieriem un bagāžai jebkurā braucienā. To visu papildina dubulto izplūdes galu dizains un vieglmetāla riteņi, tādējādi jebkurš brauciens kļūst par piedzīvojumu.

 • PROCEED GT Palielināt
  PROCEED GT

  Ja jums ir būtisks drosmīgs sporta dizains, novatoriskas detaļas un iespaidīga jauda, ProCeed GT jums sniegs patiesu baudījumu. „Tīģera deguna” priekšējais režģis ar GT emblēmu, priekšējie Ice Cube LED lukturi, slīpā jumta līnija, kas pāriet aizmugurējos LED lukturos, kā arī dubulto izplūdes galu dizains – šī automašīna ir radīta braukšanai un apbrīnošanai. Tās iekšpuse ir tikpat iespaidīga, jo aprīkota ar augstākās klases navigācijas un skaņas sistēmu, D formas stūri ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kā arī ergonomiskiem sēdekļiem ar izšūtu GT logotipu. GT sniedz patiesu vizuālu baudījumu.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBA
 • PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA) Palielināt
  PRIEKŠĒJĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (FCA)

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (BCW) AR JOSLU MAIŅAS PALĪGSISTĒMU (LCA) Palielināt
  AKLĀS ZONAS UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (BCW) AR JOSLU MAIŅAS PALĪGSISTĒMU (LCA)

  Aklās zonas uzraudzības sistēmai ir radaru sensori, kas uzrauga aklās zonas un brīdina par tuvojošamies auto, parādot attiecīgu simbolu sānskata spogulī. Joslu maiņas palīgsistēma palīdz droši mainīt joslas. Ja pirms joslu maiņas ieslēdzat pagrieziena rādītāju un sistēma konstatē tuvojošos auto paralēlajās joslās, sistēma aktivizē mirgojošu indikatoru sānu logā, tādējādi jūs brīdinot. Pieejama kā papildaprīkojums GT TX komplektā.

 • ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)* AR STOP AND GO FUNKCIJU Palielināt
  ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)* AR STOP AND GO FUNKCIJU

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan ProCeed ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī ProCeed uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu. Būdama palīdzīga funkcija, jo īpaši sastrēguma satiksmē*, adaptīvā kruīza kontrole (SCC) ir pieejama tikai modeļos ar GT aprīkojumu.

 • ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (ISLW) Palielināt
  ĀTRUMA IEROBEŽOJUMU INFORMĀCIJAS FUNKCIJA (ISLW)

  Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un mērinstrumentu panelī. Pieejama kā papildaprīkojums GT TX komplektā.

 • VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW) Palielināt
  VADĪTĀJA UZMANĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanās spēju, uzraugot stūres kustību, indikatoru, paātrinājumu un vispārējo brauciena ilgumu. Konstatējot miegainības vai neuzmanības pazīmes, DAW brīdina ar akustisku signālu un kafijas tases simbolu mērinstrumentu panelī.

Iepriekš Tālāk

 • PRAKTISKUMS Palielināt
  PRAKTISKUMS

  Jaunais KIA ProCeed virsbūves veids garantē, ka nenāksies upurēt stilu, lai iegūtu vietu. Tas nodrošina vairāk vietas visiem pasažieriem, turklāt 549 litru bagāžas ietilpība ir viena no labākajām klasē. GT aprīkojuma līmenim papildu praktiskumu nodrošina 40:20:40 ar vienu pieskārienu attālināti nolokāmie aizmugures sēdekļi un viedās elektriski darbināmās bagāžas nodalījuma durvis. Vairākas papildu glabāšanas funkcijas nodrošina plašas iespējas tālākiem braucieniem.

 • VIEDĀS FUNKCIJAS Palielināt
  VIEDĀS FUNKCIJAS

  Viedās elektriski atveramās bagāžas nodalījuma durvis brīdī, kad rokas ir aizņemtas un Jūs tuvojaties no automašīnas aizmugures ar viedatslēgu savā kabatā, atveras automātiski - tas ir lielisks risinājums! Viedatslēga sniedz Jums piekļuvi automašīnai un iespēju lietot dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas pogu. Ietverta arī tālvadība logu aizvēršanai.

 • AUTOVADĪTĀJA KOMFORTS Palielināt
  AUTOVADĪTĀJA KOMFORTS

  Vēsā laikā nesajutīsiet diskomfortu, jo visi sēdekļi ir ātri apsildāmi, tāpat arī stūre un vējstikls. Priekšējos sēdekļos iestrādāta arī ventilācija, lietošanai karstajā laikā. Viedā novietošanas palīgsistēma (SPA) palīdz stāvvietā automašīnai iebraukt jebkādā platībā: aizmugures skata kamera skārienekrānā rāda dinamiskas vadlīnijas, kas palīdzēs novietot automašīnu.

 • TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLĀS GAISMAS LUKTURU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Kad diennaksts tumšajā laikā, vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Baudiet iemīļotu mūziku augstas audio izšķirtspējas kvalitātē. JBL Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem un modernizētu Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju nodrošina Jūsu braucienam lielisku skaņu celiņu.

 • BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

  Aizmirstiet kabeļus un vadus – Jums tikai jānovieto savs viedtālrunis ar Qi tehnoloģiju uz bezvadu tālruņa lādētāja.

Iepriekš Tālāk

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Ikviens Kia ProCeed īpašnieks bauda mūsu unikālās 7 gadu jaunas automašīnas garantijas priekšrocības. Tas norāda uz to, cik ļoti paļaujamies uz savām automašīnām un savu tehnoloģiju! Turklāt šo garantiju var nodot tālāk jaunajam īpašniekam, ja automašīnu pārdodat. Maks. 150 000 km nobraukuma automašīnas garantija. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Uz atkāpēm atbilstoši spēkā esošiem garantijas nosacījumiem, piem., attiecībā uz krāsojumu un aprīkojumu, attiecas vietēji noteikumi un nosacījumi.

B (1,5 T-GDI, 1,6 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Modelis Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,6 T-GDI GT TX 7DCTAutomātiskā6,777153,229 69026 990
Dimension image
Dimension image