KIA SPORTAGE
 • Radīts, lai turpinātu izcilību Palielināt
  Radīts, lai turpinātu izcilību

  Iepazīstieties ar pilnīgi jauno Kia Sportage klāstu. To raksturo zems izmešu līmenis un plašas izvēles iespējas. Četri dažādi spēka agregāti, tostarp hibrīds, uzlādējamais hibrīds un vieglais hibrīds, un katrs no tiem pieejams arī GT-line izpildījumā. Kuru izvēlēsieties jūs?

 • Moderns dizains iedvesmotiem prātiem Palielināt
  Moderns dizains iedvesmotiem prātiem

  Dabas iedvesmots. Pārliecības pārņemts.

Iepriekš Tālāk

EKSTERJERS
 • Pavēlošs izskats Palielināt
  Pavēlošs izskats

  Gludas, taču muskuļotas virsmas, ko iedvesmojušas dabā sastopamas organiskās formas, apvieno spēkus ar sarežģītu grafiku un skaistām detaļām, lai piešķirtu šim SUV dinamisku un pārliecinošu klātbūtnes un premium statusa efektu.

 • Ar spilgtu un uzdrošināšanās pilnu raksturu Palielināt
  Ar spilgtu un uzdrošināšanās pilnu raksturu

  Demonstrējot pārliecinātāku, enerģiskāku un daudzpusīgāku raksturu, jaunais dizains ietver izteiksmīgas un stingras līnijas, kas viļņojas gar izsmalcināto korpusu, pastiprinot izsmalcinātu stila spriedzi.

 • Tūlītējs efekts priekšpusē Palielināt
  Tūlītējs efekts priekšpusē

  Ikoniska dizaina pieteikums: detaļām bagātais integrētais radiatora režģis ar melna šūnveida sieta rakstu stiepjas visā priekšdaļas platumā, kontrastējot ar izteiksmīgajām futūristiska stila bumeranga formas LED dienas gaitas gaismām un pārsteidzošajiem Matrix LED priekšējiem lukturiem.

 • Modernais Tiger Nose Palielināt
  Modernais Tiger Nose

  Lai gan fokusa punktu veido Kia ikoniskais Tiger Nose režģis, tieši smalkais līdzsvars starp priekšējā paneļa sarežģītību un tehniski kompleksumu un galveno virsmu vienkāršību, tostarp izteikto buferi, ir tas, kas piešķir priekšpusei tādu vizuālu spēku.

 • Sporta iespaidots siluets Palielināt
  Sporta iespaidots siluets

  Godinot SUV mantojumu, sānu profils ar stingrajām līnijām rada muskuļota, taču izsmalcināta izskata efektu. Jauni hromēti un melni logu ietvari stiprina sportiskos ciltsrakstus – kopā ar melno jumtu, kas izceļ arhitektoniski dinamisko C statni.

 • Pārsteidzoši mūsdienīga aizmugure Palielināt
  Pārsteidzoši mūsdienīga aizmugure

  Akcents, kas savieno asmeņa formas aizmugurējos LED lukturus, rada satriecošu platuma iespaidu. Aizmugurējais stikla tīrītājs ir paslēpts jumta spoilerā, stiprinot aizmugures tīro un moderno izskatu un uzlabojot redzamību. Virsbūves krāsas apakšējam buferim piemīt tīrs un mūsdienīgs izskats – ar atstarotājiem un miglas lukturiem, ko ieskauj spīdīgi melns vai pusglancēts hroma dekors, kā arī pusglancēta hroma difuzoru.

Iepriekš Tālāk

INTERJERS
 • Uz vadītāju orientēts kokpits Palielināt
  Uz vadītāju orientēts kokpits

  Avangardiski moderna un brīva no liekām detaļām, šī premium kabīne ir izstrādāta ar nepārprotamu orientēšanos uz vadītāju – no modernā integrētā izliektā displeja līdz sportiskajam stūresratam ar melnas ādas apdari un viduskonsolei ar pārnesumkārbas pārslēga pogu.

 • Izcils plašums Palielināt
  Izcils plašums

  Lielāki izmēri visos virzienos: izsmalcinātajā salonā ir tik daudz vietas, cik vien jūs varētu vēlēties, un otrās rindas pasažieriem ir ļoti daudz vietas kājām. Turklāt autovadītājs un visi pasažieri var izmantot virkni atjautīgu uzglabāšanas nodalījumu.

 • Premium detaļas, kas iedvesmo Palielināt
  Premium detaļas, kas iedvesmo

  Šī izsmalcinātā telpa nosaka jaunus standartus SUV segmentā ar izsmalcinātiem dizaina uzlabojumiem visā pasaulē. Ieskaitot greznu alumīnija apdari uz paneļa un durvīm, smalki detalizētas sportiskas ventilācijas atveres ar daļēji spīdīgu hroma malu un apkārtējo apgaismojumu.

 • Ergonomika un inovācijas Palielināt
  Ergonomika un inovācijas

  Salona ergonomisko izkārtojumu papildina jaunākās tehnoloģiju inovācijas, piemēram, vairākrežīmu skārienekrāns, kas ļauj viegli pārslēgties starp informācijas un izklaides sistēmas un klimata iestatījumiem ar vienu vienīgu pieskārienu.

 • Premium komforta sēdekļi Palielināt
  Premium komforta sēdekļi

  Ārkārtīgi rūpīgi veidoti, sēdekļi piedāvā mīkstus materiālus, izsmalcinātas detaļas un dinamiskus krāsu salikumus. Turklāt, izstrādājot vadītāja un priekšējā pasažiera sēdekli, sperts vēl viens novatorisks solis, tos apveltot ar īpaši komfortablu un sportisku plānu profilu.

Iepriekš Tālāk

 • EKSTERJERS Palielināt
  EKSTERJERS

  Atzīmējot savu 30. gadadienu, Kia Sportage ir izlaidusi īpašā izdevuma modeli ar melniem akcentiem, riteņiem un jumtu. Tikai šim modelim pieejama arī īpaša Wolf Grey krāsa.

 • INTERJERS Palielināt
  INTERJERS

  Īpašā modeļa iekšpusē ir melni zamšādas sēdekļi, kas savienoti ar zaļu ādas pārklājumu uz elektriski regulējamiem priekšējiem sēdekļiem.

 • MELNI VIEGLMETĀLA DISKI Palielināt
  MELNI VIEGLMETĀLA DISKI

  Vieglmetāla diski 19" 235/50 R19 Anniversary Edition

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • Savienotās tehnoloģijas, lai paliktu priekšā Palielināt
  Savienotās tehnoloģijas, lai paliktu priekšā

  "Vienmēr esiet informēti, vienkārši un nemanāmi – ar modernu funkciju klāstu, kas savieno jūs ar reāllaika informāciju par satiksmi, vietējiem pakalpojumiem, laikapstākļiem un daudz ko citu. Ar Android Auto™ un Apple CarPlay™, uz NLU balstītu balss atpazīšanu un citām tehnoloģijām, kas vēl vairāk uzlabo jūsu ērtības."

 • Attālinātie lietotnes pakalpojumi Palielināt
  Attālinātie lietotnes pakalpojumi

  Izmantojot Kia Connect lietotni, jūs varat piekļūt informācijai un vadīt savu Sportage attālināti – tieši no viedtālruņa. Plānojiet savu maršrutu iepriekš, iestatiet vēlamo temperatūru pirms brauciena*, sekojiet līdzi savam Sportage, izmantojot "Atrast manu auto", saņemiet brīdinājuma paziņojumus un izmantojiet vēl citas iespējas. * Attālinātā klimata kontrole ir pieejama tikai elektromobiļiem

 • Integrēti izliektie displeji Palielināt
  Integrēti izliektie displeji

  Tieši vadītāja priekšā atrodas 12,3 collu pārraudzības klasters, kas parāda visu svarīgāko informāciju. Tam blakus izvietots 12,3" augstas izšķirtspējas LCD ekrāns, kas apvieno navigācijas, izklaides un izvēļņu sistēmu. Apvienoti vienotā izliektā virsmā, tie veido gandrīz kinematogrāfiska efekta displeju un maksimāli uzlabo lietošanas ērtumu.

 • Moderna autovadītāja pieredze Palielināt
  Moderna autovadītāja pieredze

  Baudot sportiskās kabīnes komfortu, jūsu rīcībā ir izsmalcinātāka vadība nekā jebkad agrāk – ar jauninājumiem, tostarp daudzrežīmu skārienekrānu, kas ļauj jums vadīt virkni dažādu funkciju un viegli pārslēgties starp klimata iestatījumiem un navigācijas vadību.

 • HARMAN/KARDON Premium Sound sistēma Palielināt
  HARMAN/KARDON Premium Sound sistēma

  Izbaudiet izcilu izklaidi automašīnā neticamā audio kvalitātē – pateicoties Harman Kardon Premium Sound sistēmai ar 8 lieljaudas skaļruņiem, kas rūpīgi izvietoti visā salonā, kā arī ārējam pastiprinātājam un Active Sound Design (ASD).

 • Uzlāde ikvienam Palielināt
  Uzlāde ikvienam

  Viedtālruņa uzlādes nodalījums piedāvā ātrdarbīgu 15 W bezvadu uzlādi braukšanas laikā. Savukārt ātrās uzlādes USB pieslēgvietas priekšējo sēdekļu aizmugurē nozīmē, ka arī aizmugurējie pasažieri vienmēr varēs pietiekami uzlādēt savas viedierīces.

Iepriekš Tālāk

DROŠĪBAS FUNKCIJAS
 • Priekšējās sadursmes novēršanas palīgs krustojumos Palielināt
  Priekšējās sadursmes novēršanas palīgs krustojumos

  Izvērtējot jūsu Sportage kameras un radara datus, šī sistēma analizē informāciju par citām automašīnām, gājējiem un velosipēdistiem, kas šķērso ceļu priekšā, un aktivizē brīdinājuma signālu un bremzēšanu, lai palīdzētu izvairīties no iespējamās sadursmes. Krustojumu izbraukšanas funkcija arī nosaka visus pretimbraucošos transportlīdzekļus, jums krustojumā veicot kreiso pagriezienu.

 • Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole (NSCC) Palielināt
  Uz navigāciju balstīta viedā kruīza kontrole (NSCC)

  NSCC uztur jūsu iestatīto ātrumu un drošu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa, kontrolējot paātrinājumu un palēninājumu. Tā arī automātiski samazina jūsu ātrumu jebkurā ceļa līkumā, pamatojoties uz navigācijas sistēmas sniegto informāciju par ceļu.

 • Palīgs braukšanai pa automaģistrāli (Highway Driving Assist) Palielināt
  Palīgs braukšanai pa automaģistrāli (Highway Driving Assist)

  Braucot pa šoseju, šī tehnoloģija automātiski pielāgo jūsu ātrumu, pamatojoties uz noteikto ierobežojumu vai jūsu iestatīto ātrumu. Tā arī kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu, noturot jūs savas joslas centrā un drošā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

 • Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs Palielināt
  Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgs

  Šī sistēma nodrošina skaņas un vizuālu brīdinājumu par transportlīdzekļiem jūsu aklajās zonās un aktīvi kontrolē automobili, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes. Aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmes novēršanas palīgs sniedz tādu pašu palīdzību, braucot atpakaļgaitā, ja no kreisās vai labās puses tuvojas citi transportlīdzekļi.

 • Attālinātās viedās parkošanās palīgs (RSPA) Palielināt
  Attālinātās viedās parkošanās palīgs (RSPA)

  Attālināti novietojiet automašīnu vai izbrauciet to no stāvvietas, stāvot ārpus sava Sportage; izmantojiet atslēgas pulti, lai manevrētu uz priekšu un atpakaļ. Tikmēr parkošanās sadursmes novēršanas palīgsistēma brīdinās, ja, novietojot auto atpakaļgaitā, radies šķērslis, kā arī iedarbinās bremzes, lai palīdzētu izvairīties no sadursmes.

Iepriekš Tālāk

ĒRTĪBAS
 • Terrain Mode Palielināt
  Terrain Mode

  Nekādu ierobežojumu piedzīvojumiem brīvā dabā: ārkārtīgi modernais Terrain Mode* režīms automātiski pielāgo Sportage iestatījumus, lai nodrošinātu optimālu braukšanas dinamiku jebkurā vidē un apstākļos, tostarp sniegā, dubļos un smiltīs. Kopā ar elektroniski kontrolējamo balstiekārtu**, kas sniedz labāko iespējamo komfortu, nemazinot automobiļa veiklību.

 • Braukšanas režīmi Palielināt
  Braukšanas režīmi

  Vienkārši izvēlieties Comfort, Eco vai Sport režīmu, un sistēma pielāgo vilces kontroli, stūres sistēmu un pedāļa reakciju optimālai braukšanas dinamikai. Tāpēc jūs vienmēr jutīsieties pārliecinoši, neatkarīgi no apstākļiem. Ar garantētu maksimālu braukšanas prieku.

 • Inteliģenta telpas izmantošana Palielināt
  Inteliģenta telpas izmantošana

  Papildinot kājām un galvām nodrošinoto plašumu, Sportage salona telpa ir veidota, lai jums sniegtu maksimālas ērtības — ar uzglabāšanas jauninājumiem, ieskaitot lielus glāžu turētājus viduskonsolē, mēteļu pakaramos aizmugurējiem pasažieriem un aizmugurējā sēdekļa centrālo roku balstu ar glāžu turētājiem.

 • Izsmalcināta telpa, kas nosaka jaunus standartus Palielināt
  Izsmalcināta telpa, kas nosaka jaunus standartus

  Iespaidīga bagāžnieka ietilpība un elastīgas transportēšanas iespējas: aizmugurējos sēdekļus var viegli nolocīt, iegūstot iespaidīgu 1780 litru kravas telpu. Ar 40:20:40 sadalījumu, kas ļauj uzņemt gan pasažierus, gan kravu atkarībā no jūsu vajadzībām.

Iepriekš Tālāk

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Kia garantija attiecas uz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (plus Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Atkāpes no spēkā esošajiem garantijas nosacījumiem, piemēram, attiecībā uz akumulatoriem, krāsu un aprīkojumu regulē vietējie noteikumi un nosacījumi. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].

B (HEV, PHEV)

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 2WDEXAutomātiskā5,5-5,9125-13536 99033 291
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomātiskā6,2-6,6140-14946 19041 571
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 4WDEXAutomātiskā6,2-6,6140-14938 99035 091
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 4WDGT-LineAutomātiskā6,2-6,6140-14942 19037 971
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 2WDGT-LineAutomātiskā5,5-5,9125-13540 19036 171
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 2WDEX Anniversary EditionAutomātiskā5,5-5,9125-13538 99035 091
1,6 T-GDI (210ZS) HEV 6AT 4WDEX Anniversary EditionAutomātiskā6,2-6,6140-14940 99036 891
1,6 T-GDI (230ZS) HEV 6AT 4WDEXAutomātiskā6,3-6,5144-14738 99035 091
1,6 T-GDI (230ZS) HEV 6AT 4WDGT-LineAutomātiskā6,3-6,5144-14742 19037 971
1,6 T-GDI (230ZS) HEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomātiskā6,3-6,5144-14746 19041 571
1,6 T-GDI (245ZS) PHEV 6AT 4WDGT-LineAutomātiskā6,6-6,9 (1,1-1,2 Tikai EV)149-156 (25-28 Tikai EV)46 89042 201
1,6 T-GDI (245ZS) PHEV 6AT 4WDGT-Line TXAutomātiskā6,6-6,9 (1,1-1,2 Tikai EV)149-156 (25-28 Tikai EV)50 89045 801
1,6 T-GDI (245ZS) PHEV 6AT 4WDEXAutomātiskā6,6-6,9 (1,1-1,2 Tikai EV)149-156 (25-28 Tikai EV)43 89039 501
1,6 T-GDI (265ZS) PHEV 6AT 4WDEXAutomātiskā1,125,4743 89039 501
Dimension image
Dimension image

Kia augstsprieguma litija jonu baterijas elektriskajos transportlīdzekļos (EV), hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (PHEV) ir konstruētas tā, lai tām būtu ilgs kalpošanas laiks. Uz šīm baterijām attiecas KIA garantija, kas sedz 7 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas vai 150 000 km nobraukumu, atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais. Zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajos transportlīdzekļos (MHEV) Kia garantija sedz 2 gadu periodu no sākotnējās reģistrācijas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV automašīnām Kia garantē 70% akumulatora ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai samazinātu iespējamo kapacitātes zudumu skatiet īpašnieka rokasgrāmatu. Plašāku informāciju par Kia garantiju skatiet [www.Kia.com].